Referencie

Alexandra Barmošová

Vo všetkých smeroch spokojnosť. Spolupráca s maklérkou p. Kovářovou bola vynikajúca. Ak by som si mala znova vybrať realit. kanceláriu, tak určite Delta Property. Odporúčam všetkým.

Martin Bakoš

V prvom rade chcem poďakovať za profesionálne služby celej realitnej kancelárii Delta Property, špeciálne p. Kovářovej, ktorá svojou ochotou, nasadením a profesionalitou prevýšila naše očakávania. Ďakujeme za skvelú prezentáciu nehnuteľnosti, rýchly predaj bez starostí a odbúrania stresu z predaja. Vrelo odporúčam služby Delta Property. Pekný deň a nech sa Vám darí.

Kristína Kolečániová

Ďakujeme za vynikajúcu spoluprácu a špeciálne p. Petre Kovářovej za profesionálny prístup za každých okolností, a preto vrelo odporúčam! Nech sa Vám stále darí.

Barbora Račeková

P. maklerka, veľmi milá a ochotná, vždy k dispozícii.

Som veľmi spokojná.

Ďakujem a prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov. 😊

Soňa Marková

Firma Delta Property, konkrétnejšie pani Kovářová nám zabezpečovali predaj bytu. Už od prvotných obhliadok pri nafotení bytu nás prekvapil veľmi profesionálny prístup a na tejto úrovni prebiehali obhliadky a následne aj predaj bytu. Z našej strany veľká spokojnosť, môžem len odporúčať.

Tatiana KockováPetra Kovářová, profesionalita, ochota pracovať aj cez víkendy, príjemné vystupovanie.

Róbert Kiss

Super, my sme mali predaj bytu, hypotéku a kúpu druhého domu. A riešilo sa to až so švajčiarska a vybavilo sa to všetko pekne a promtne. A vybavovala to pani Petra Puttnarova Kovářová a vždy bola presná o všetkom nás informovala a aj po vybavení pár krát volala, že či sme vybavili aj ďalšie papiere okolo domu. Či môže neskôr ešte pomôcť. Ešte jedno veľké ďakujem.

Marek Bernád

Bol som veľmi spokojný s pani Kovářovou od Delta Property, ľudský prístup, ochota aj viackrát vysvetliť záležitosti, upozornenie dopredu na možné problémy, bezproblémová komunikácia a spolupráca, vybavil som veľmi rýchlo to, čo som potreboval.

Daniela Malačinová

Som veľmi rada, že som oslovila realitnú kanceláriu Delta Property a že mi bola doporučená práve pani Kovářová, ktorá mala na starosti predaj môjho bytu. Všetko prebehlo bezproblémovo, pani Kovářová bola vždy spoľahlivá, profesionálna a komunikatívna. Vo všetkom som sa na ňu mohla spoľahnúť a všetko bolo urobené a zariadené načas.

Michal Kuhnel

Veľmi som spokojný s prístupom . Vrelo odporúčam.

Alexandra Bónová

Hodnotím pozitívne: Hodnota, Kvalita, Odozva,  Profesionalita

Daniel Kiršner

ĎAKUJEME ! 😊

Vladimír Brdečka

Som veľmi spokojný, určite ich oslovím opäť.

Pavol Musil

Maximálna spokojnosť…

Miriam Turanová

Ďakujeme! 🙂


Lenka Gruľová

Služby PANI realitnej maklérky, ktoré sme sa rozhodli využiť pri predaji nášho bytu, vrelo odporúčame.
Vďaka reálne navrhnutej cene a dobrej prezentácii sme našli záujemcu do 2 týždňov od uvedenia ponuky na trh. Cena bytu bola k našej spokojnosti.
Uzavreli sme exkluzívnu zmluvu o predaji, pričom sme boli zrozumiteľne a dopodrobna informovaní o podmienkach uzatváranej zmluvy. A dôležité je, že podmienky boli aj dodržané (žiadne kľučkovanie a dodatočné zmeny, s čím sme sa stretli u iných maklérov).
Bola veľmi nápomocná, ústretová a ochotná pri vybavovaní všetkých administratívnych úkonov na daných úradov a v banke, pri čom bola ochotná cestovať aj do miesta nášho bydliska. A hlavne ich urobila včas napr. na bytovom družstve či na Katastrálnom úrade.
V minulosti sme prišli do kontaktu s viacerými realitnými maklérmi hlavne pri kúpe nehnuteľnosti a “užili” sme si s nimi rôzne problémy…. no pri tejto pani maklérke sme boli konečne so službami RK veľmi spokojní a naplnila naše predstavy a očakávania.